Aracınızın Konforunu Artıracak En Kullanışlı Araç Aksesuarları


Aracınızın Konforunu Artıracak En Kullanışlı Araç Aksesuarları

Her araç sahibi aracının dış görünüşüne önem verir. Peki aracınızın içine de bu kadar önem veriyor musunuz? Aracınızın içini daha donanımlı hale getirerek hem araç içi düzenini hem de konforunu artırabilirsiniz. Teknolojinin de ilerlemesiyle artık bunu yapabilmenizi sağlayacak birbirinden inanılmaz ve kullanışlı onlarca aksesuar var. Maksimum düzen ve konfor için basit ama kullanışlı araç içi aksesuarları kullanabilirsiniz. İşte bu aksesuarlardan bazıları sizin için hazırladığımız bu listede yer alıyor. Öyleyse haydi bu araç içi aksesuarları listelemeye başlayalım.

 1.Oto Güneşlik Düzenleyicisi

Bu aksesuarı aracınızın içerisinde çok farklı fonksiyonlar için kullanabilirsiniz. Oto güneşlik düzenleyicisini güneşliğinizin iç tarafına çok kolay bir şekilde monte edebilirsiniz. Oto güneşlik düzenleyicisinin içerisine koyabileceğiniz malzemeleri başlıca şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Güneş gözlüğü
  • Makyaj malzemeleri
  • Kalem, not defteri
  • Selpak, ıslak mendil, yara bandı
  • Şarj aleti


Bu malzemelerin aracınızın içerisinde dağınık bir şekilde durmasını istemezsiniz. Her an ihtiyacınız olan bu tür malzemeler için her daim elinizin altında olacak bir oto güneşlik düzenleyicisi aracınızın içerisindeki dağınıklığa son vermenizi sağlayacak.


  2.Araba Askılığı


Bu aksesuarın çok işinize yarayacağından emin olabilirsiniz. Özellikle uzun yolculuklarınızda araç içinde sizin en büyük yardımcılarınızdan birisi olabilir. Ayarlanabilir araç içi askılıkları tercih etmeniz size daha büyük fayda sağlayacaktır. Araç içi askılıkları sayesinde ceketleriniz, gömlekleriniz, pantolonlarınız ve tişörtlerinizin kırışmadan istediğiniz yere götürebilirsiniz. Araç içi askılıkları koltuklarınızın arkasına takarak yanınızda götürdüğünüz eşyalarınızın ekstra yer kaplamasını da önlemiş olursunuz. Böylece seyahatlerinizi daha konforlu bir şekilde sürdürebilirsiniz. Araç içi askılıklarınıza giysilerinizin yanı sıra çanta, poşet gibi yüklerinizi de asabilirsiniz.

  3.Kaydırmaz Torpido Üstü Ped

Bu aksesuar sayesinde araç içinde sık sık kullandığınız telefon, şarj aleti, anahtar gibi malzemelerinizi kaybolmadan güvenle gözünüzün önünde tutabilirsiniz. Aracınız içerisinde telefonunuza her ihtiyaç duyduğunuzda onu ararken küçük bir kaos ortamı yaşamaktan sıkıldıysanız kaydırmaz torpido üstü pedler tam size göre. Böylece her an ihtiyacınız olabilecek her türlü malzeme düşme tehlikesi olmadan her daim gözünüzün önünde olacaktır.


  4.Emniyet Kemeri Desteği


Bildiğiniz gibi aracınızla güvenli seyahatin olmazsa olmazı emniyet kemeri. Fakat uzun süreli seyahatlerde emniyet kemerleri bunaltıcı olabiliyor. Hava sıcaklıkları da bu durumda önemli bir etken. Ancak yumuşak malzemelerden üretilen emniyet kemeri destekleri sayesinde artık emniyet kemerlerinizin size rahatsızlık vermesinden kurtulacaksınız. Emniyet kemerleri uzun süreli kullanımlarda göğsünüze, omuzunuza ve boynunuza baskı oluşturarak rahatsızlık verebilir. Bu yüzden yumuşak emniyet kemeri desteği kullanarak seyahatlerinizin güvenliğinden ödün vermeden konforunu artırabilirsiniz.

  5.Isıtıcılı Koltuk Kılıfı

Kış aylarında aracınızın içerisinde zor zamanlar mı yaşıyorsunuz? Aracınızın içini ısıtmak ve ısısını uzun süreler boyunca korumak çok kolay değildir. Soğuk havalar uzun süreli seyahatlerinizde sizlere zor zamanlar yaşatabilir. Hatta kış aylarında dışarıda bekleyen aracınızın içerisi sabahları adeta bir buzdolabı gibi olabilir. İşte tüm bu sorunlarınızı çözebilecek çok işlevsel bir araç içi aksesuar var. Bir ısıtıcılı koltuk kılıfı alarak dört mevsim boyunca üşümekten kesin olarak kurtulabilirsiniz. Isıtıcılı koltuk kılıfınızı aracınızın çakmaklığına bağlayarak çalıştırırsınız. Isıtıcılı koltuk kılıfları modeline ve sıcaklık ayarınıza göre birkaç dakikada istediğiniz sıcaklığa ulaşır. Böylece dört mevsim koltuğunuzdaki sıcacık hisle üşümeden dilediğiniz yerlere seyahat edebilirsiniz. Farklı malzemelerden yapılan araç içi ısıtıcılı koltuk kılıflarının konfor düşkünlerine özel modelleri de vardır. Araç içi ısıtıcılı koltuk kılıfları hem sürücü hem de yolcular için seyahatlerinizi daha sıcak bir ortamda geçirmenizi sağlar.WhatsApp Viber call